Продукція > CODACA > CSEB0550H-6R8M
CSEB0550H-6R8M
CSEB0550H-6R8M CODACA
CSEB0550H.pdf
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.219" L x 0.211" W (5.55mm x 5.35mm)
Type: Molded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 29.3mOhm Max
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 5.4A
Material - Core: Metal Composite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.201" (5.10mm)
Inductance: 6.8 µH
Current Rating (Amps): 6.4 A
на замовлення 500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SMD MOLDING POWER CHOKE, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.219" L x 0.211" W (5.55mm x 5.35mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 29.3mOhm Max, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 5.4A, Material - Core: Metal Composite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.201" (5.10mm), Inductance: 6.8 µH, Current Rating (Amps): 6.4 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CSEB0550H-6R8M CSEB0550H-6R8M Виробник : CODACA CSEB0550H.pdf Description: SMD MOLDING POWER CHOKE
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Type: Molded
Ratings: AEC-Q200
Inductance: 6.8 µH
Current Rating (Amps): 6.4 A