Продукція > CODACA > CSEB0630H-R18M
CSEB0630H-R18M
CSEB0630H-R18M CODACA
CSEB0630H.pdf
Виробник: CODACA
Description: FIX IND 0.18UH 35.5A 1.75MOHM SM
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.262" L x 0.254" W (6.65mm x 6.45mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Shielded
Type: Molded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 1.75mOhm Max
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 39A
Material - Core: Alloy Powder
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.126" (3.20mm)
Inductance: 180 nH
Current Rating (Amps): 32 A
на замовлення 100 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIX IND 0.18UH 35.5A 1.75MOHM SM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.262" L x 0.254" W (6.65mm x 6.45mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 1.75mOhm Max, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 39A, Material - Core: Alloy Powder, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.126" (3.20mm), Inductance: 180 nH, Current Rating (Amps): 32 A.
Інші пропозиції CSEB0630H-R18M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CSEB0630H-R18M CSEB0630H-R18M Виробник : CODACA CSEB0630H.pdf Description: FIX IND 0.18UH 35.5A 1.75MOHM SM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Shielded
Type: Molded
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Alloy Powder
Inductance: 180 nH
Current Rating (Amps): 32 A