Продукція > CODACA > CSEB0660H-150M
CSEB0660H-150M
CSEB0660H-150M CODACA
CSEB0660H.pdf
Виробник: CODACA
Description: SMD MOLDING POWER CHOKE
Tolerance: ±20%
Features: Low DCR, Low Loss, Soft Saturation
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2-SMD
Size / Dimension: 0.262" L x 0.254" W (6.65mm x 6.45mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 46.3mOhm Max
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 5.9A
Material - Core: Alloy Powder
Supplier Device Package: 0660
Height - Seated (Max): 0.240" (6.10mm)
Inductance: 15 µH
Current Rating (Amps): 6 A
на замовлення 2100 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 700
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SMD MOLDING POWER CHOKE, Tolerance: ±20%, Features: Low DCR, Low Loss, Soft Saturation, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2-SMD, Size / Dimension: 0.262" L x 0.254" W (6.65mm x 6.45mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 46.3mOhm Max, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 5.9A, Material - Core: Alloy Powder, Supplier Device Package: 0660, Height - Seated (Max): 0.240" (6.10mm), Inductance: 15 µH, Current Rating (Amps): 6 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CSEB0660H-150M CSEB0660H-150M Виробник : CODACA CSEB0660H.pdf Description: SMD MOLDING POWER CHOKE
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 2-SMD
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Wirewound
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Alloy Powder
Supplier Device Package: 0660
Inductance: 15 µH
Current Rating (Amps): 6 A