Продукція > CODACA > CSEB0660H-220M
CSEB0660H-220M
CSEB0660H-220M CODACA
CSEB0660H.pdf
Виробник: CODACA
Description: SMD MOLDING POWER CHOKE
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.262" L x 0.254" W (6.65mm x 6.45mm)
Type: Molded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 63.9mOhm Max
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 4.7A
Material - Core: Metal Composite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.240" (6.10mm)
Inductance: 22 µH
Current Rating (Amps): 4.7 A
на замовлення 4200 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 700
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SMD MOLDING POWER CHOKE, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.262" L x 0.254" W (6.65mm x 6.45mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 63.9mOhm Max, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 4.7A, Material - Core: Metal Composite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.240" (6.10mm), Inductance: 22 µH, Current Rating (Amps): 4.7 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CSEB0660H-220M CSEB0660H-220M Виробник : CODACA CSEB0660H.pdf Description: SMD MOLDING POWER CHOKE
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Type: Molded
Ratings: AEC-Q200
Inductance: 22 µH
Current Rating (Amps): 4.7 A