Продукція > CODACA > CSEB0730H-2R2M
CSEB0730H-2R2M
CSEB0730H-2R2M CODACA
CSEB0730H.pdf
Виробник: CODACA
Description: SHIELDED MOLDED POWER INDUCTOR
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.311" L x 0.299" W (7.90mm x 7.60mm)
Type: Molded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 10.6mOhm
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 13A
Material - Core: Metal Composite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.126" (3.20mm)
Part Status: Active
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 15 A
на замовлення 494 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SHIELDED MOLDED POWER INDUCTOR, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.311" L x 0.299" W (7.90mm x 7.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 10.6mOhm, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 13A, Material - Core: Metal Composite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.126" (3.20mm), Part Status: Active, Inductance: 2.2 µH, Current Rating (Amps): 15 A.
Інші пропозиції CSEB0730H-2R2M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Type: Molded
DC Resistance (DCR): 10.6mOhm
Ratings: AEC-Q200
Part Status: Active
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 15 A