Продукція > CODACA > CSEB0770H-8R2M
CSEB0770H-8R2M
CSEB0770H-8R2M CODACA
CSEB0770H.pdf
Виробник: CODACA
Description: SHIELDED MOLDED POWER INDUCTOR
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.311" L x 0.299" W (7.90mm x 7.60mm)
Type: Molded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 19.5mOhm
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 9.6A
Material - Core: Metal Composite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.280" (7.10mm)
Inductance: 8.2 µH
Current Rating (Amps): 9.5 A
на замовлення 3600 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 600
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SHIELDED MOLDED POWER INDUCTOR, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.311" L x 0.299" W (7.90mm x 7.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 19.5mOhm, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 9.6A, Material - Core: Metal Composite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.280" (7.10mm), Inductance: 8.2 µH, Current Rating (Amps): 9.5 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Type: Molded
DC Resistance (DCR): 19.5mOhm
Ratings: AEC-Q200
Inductance: 8.2 µH
Current Rating (Amps): 9.5 A