Продукція > CODACA > CSEG0430H-1R0M
CSEG0430H-1R0M
CSEG0430H-1R0M CODACA
CSEG0430H.pdf
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Features: Low DCR, Low Loss, Soft Saturation
Package / Case: 2-SMD
Size / Dimension: 0.165" L x 0.165" W (4.20mm x 4.20mm)
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 6.9mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 10.5A
Material - Core: Alloy Powder
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.132" (3.35mm)
Inductance: 1 µH
Current Rating (Amps): 14 A
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MOLDING POWER CHOKE, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: Low DCR, Low Loss, Soft Saturation, Package / Case: 2-SMD, Size / Dimension: 0.165" L x 0.165" W (4.20mm x 4.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 6.9mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 10.5A, Material - Core: Alloy Powder, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.132" (3.35mm), Inductance: 1 µH, Current Rating (Amps): 14 A.
Інші пропозиції CSEG0430H-1R0M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CSEG0430H-1R0M CSEG0430H-1R0M Виробник : CODACA CSEG0430H.pdf Description: MOLDING POWER CHOKE
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: 2-SMD
Type: Wirewound
Material - Core: Alloy Powder
Inductance: 1 µH
Current Rating (Amps): 14 A