Продукція > CODACA > CSEG0440H-100M
CSEG0440H-100M
CSEG0440H-100M CODACA
CSEG0440H.pdf
Виробник: CODACA
Description: MOLDING POWER CHOKE
Tolerance: ±20%
Features: Low DCR, Low Loss, Soft Saturation
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 2-SMD
Size / Dimension: 0.165" L x 0.165" W (4.20mm x 4.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 55.5mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 3.4A
Material - Core: Alloy Powder
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.165" (4.20mm)
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 4.6 A
на замовлення 1468 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MOLDING POWER CHOKE, Tolerance: ±20%, Features: Low DCR, Low Loss, Soft Saturation, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2-SMD, Size / Dimension: 0.165" L x 0.165" W (4.20mm x 4.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 55.5mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 3.4A, Material - Core: Alloy Powder, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.165" (4.20mm), Inductance: 10 µH, Current Rating (Amps): 4.6 A.
Інші пропозиції CSEG0440H-100M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CSEG0440H-100M CSEG0440H-100M Виробник : CODACA CSEG0440H.pdf Description: MOLDING POWER CHOKE
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2-SMD
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Wirewound
Material - Core: Alloy Powder
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 4.6 A