Продукція > CODACA > CSEG0520H-2R2M
CSEG0520H-2R2M
CSEG0520H-2R2M CODACA
CSEG0520H.pdf
Виробник: CODACA
Description: MOLDING POWER CHOKE
Tolerance: ±20%
Package / Case: 2-SMD
Size / Dimension: 0.219" L x 0.211" W (5.55mm x 5.35mm)
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 17.7mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 8.5A
Material - Core: Alloy Powder
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.093" (2.35mm)
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 11.5 A
на замовлення 2000 шт:
Написати відгук
Description: MOLDING POWER CHOKE, Tolerance: ±20%, Features: Low DCR, Low Loss, Soft Saturation, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2-SMD, Size / Dimension: 0.219" L x 0.211" W (5.55mm x 5.35mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 17.7mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 8.5A, Material - Core: Alloy Powder, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.093" (2.35mm), Inductance: 2.2 µH, Current Rating (Amps): 11.5 A.
Інші пропозиції CSEG0520H-2R2M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CSEG0520H-2R2M CSEG0520H-2R2M Виробник : CODACA CSEG0520H.pdf Description: MOLDING POWER CHOKE
Tolerance: ±20%
Package / Case: 2-SMD
Type: Wirewound
Material - Core: Alloy Powder
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 11.5 A