Продукція > CODACA > CSEG0630-3R3M
CSEG0630-3R3M
CSEG0630-3R3M CODACA
CSEG0630.pdf
Виробник: CODACA
Description: MOLDING POWER CHOKE
Tolerance: ±20%
Package / Case: 2-SMD
Size / Dimension: 0.264" L x 0.256" W (6.71mm x 6.51mm)
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 15.4mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 13A
Material - Core: Alloy Powder
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.142" (3.60mm)
Inductance: 3.3 µH
Current Rating (Amps): 11.5 A
на замовлення 899 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MOLDING POWER CHOKE, Tolerance: ±20%, Features: Low DCR, Low Loss, Soft Saturation, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2-SMD, Size / Dimension: 0.264" L x 0.256" W (6.71mm x 6.51mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 15.4mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 13A, Material - Core: Alloy Powder, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.142" (3.60mm), Inductance: 3.3 µH, Current Rating (Amps): 11.5 A.
Інші пропозиції CSEG0630-3R3M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CSEG0630-3R3M CSEG0630-3R3M Виробник : CODACA CSEG0630.pdf Description: MOLDING POWER CHOKE
Tolerance: ±20%
Package / Case: 2-SMD
Type: Wirewound
Material - Core: Alloy Powder
Inductance: 3.3 µH
Current Rating (Amps): 11.5 A