Продукція > CODACA > CSHB0515R-1R5M
CSHB0515R-1R5M
CSHB0515R-1R5M CODACA
CSHB0515R.pdf
Виробник: CODACA
Description: FIX IND 1.5UH 6.8A 29.5MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.228" L x 0.205" W (5.80mm x 5.20mm)
Type: Molded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 29.5mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 7A
Material - Core: Alloy Powder
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.059" (1.50mm)
Inductance: 1.5 µH
Current Rating (Amps): 6.8 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIX IND 1.5UH 6.8A 29.5MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.228" L x 0.205" W (5.80mm x 5.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 29.5mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 7A, Material - Core: Alloy Powder, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.059" (1.50mm), Inductance: 1.5 µH, Current Rating (Amps): 6.8 A.
Інші пропозиції CSHB0515R-1R5M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CSHB0515R-1R5M CSHB0515R-1R5M Виробник : CODACA CSHB0515R.pdf Description: FIX IND 1.5UH 6.8A 29.5MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Type: Molded
Material - Core: Alloy Powder
Inductance: 1.5 µH
Current Rating (Amps): 6.8 A