Продукція > CODACA > CSHB0520R-5R6M
CSHB0520R-5R6M
CSHB0520R-5R6M CODACA
Description: SMD MOLDING POWER CHOKE
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.228" L x 0.205" W (5.80mm x 5.20mm)
Type: Molded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 79.5mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 4.5A
Material - Core: Alloy Powder
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm)
Inductance: 5.6 µH
Current Rating (Amps): 4 A
на замовлення 50 шт:
Написати відгук
Description: SMD MOLDING POWER CHOKE, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.228" L x 0.205" W (5.80mm x 5.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 79.5mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 4.5A, Material - Core: Alloy Powder, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm), Inductance: 5.6 µH, Current Rating (Amps): 4 A.
Інші пропозиції CSHB0520R-5R6M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CSHB0520R-5R6M CSHB0520R-5R6M Виробник : CODACA CSHB0520R.pdf Description: SMD MOLDING POWER CHOKE
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Type: Molded
Material - Core: Alloy Powder
Inductance: 5.6 µH
Current Rating (Amps): 4 A