Продукція > CODACA > CSHB0520R-6R8M
CSHB0520R-6R8M
CSHB0520R-6R8M CODACA
Description: SMD MOLDING POWER CHOKE
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.228" L x 0.205" W (5.80mm x 5.20mm)
Type: Molded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 107mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 3.5A
Material - Core: Alloy Powder
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm)
Inductance: 6.8 µH
Current Rating (Amps): 3 A
на замовлення 50 шт:
Написати відгук
Description: SMD MOLDING POWER CHOKE, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.228" L x 0.205" W (5.80mm x 5.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 107mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 3.5A, Material - Core: Alloy Powder, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm), Inductance: 6.8 µH, Current Rating (Amps): 3 A.
Інші пропозиції CSHB0520R-6R8M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CSHB0520R-6R8M CSHB0520R-6R8M Виробник : CODACA CSHB0520R.pdf Description: SMD MOLDING POWER CHOKE
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Type: Molded
Material - Core: Alloy Powder
Inductance: 6.8 µH
Current Rating (Amps): 3 A