Продукція > CODACA > CSHB0530R-6R8M
CSHB0530R-6R8M
CSHB0530R-6R8M CODACA
CSHB0530R.pdf
Виробник: CODACA
Description: POWER CHOKE, SMD MOLDED INDUCTOR
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.228" L x 0.205" W (5.80mm x 5.20mm)
Type: Molded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 58mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 4.7A
Material - Core: Magnetic Powder
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm)
Inductance: 6.8 µH
Current Rating (Amps): 5 A
на замовлення 1965 шт:
Написати відгук
Description: POWER CHOKE, SMD MOLDED INDUCTOR, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.228" L x 0.205" W (5.80mm x 5.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 58mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 4.7A, Material - Core: Magnetic Powder, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm), Inductance: 6.8 µH, Current Rating (Amps): 5 A.
Інші пропозиції CSHB0530R-6R8M
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Type: Molded
Inductance: 6.8 µH
Current Rating (Amps): 5 A