Продукція > CODACA > CSHB0540R-220M
CSHB0540R-220M
CSHB0540R-220M CODACA
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.228" L x 0.205" W (5.80mm x 5.20mm)
Type: Molded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 167mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 3.3A
Material - Core: Magnetic Powder
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.157" (4.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 22 µH
Current Rating (Amps): 3.3 A
на замовлення 1048 шт:
Написати відгук
Description: SMD MOLDING POWER CHOKE, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.228" L x 0.205" W (5.80mm x 5.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 167mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 3.3A, Material - Core: Magnetic Powder, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.157" (4.00mm), Part Status: Active, Inductance: 22 µH, Current Rating (Amps): 3.3 A.
Інші пропозиції CSHB0540R-220M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CSHB0540R-220M CSHB0540R-220M Виробник : CODACA CSHB0540R.pdf Description: SMD MOLDING POWER CHOKE
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Type: Molded
Part Status: Active
Inductance: 22 µH
Current Rating (Amps): 3.3 A