Продукція > CODACA > CSHB0540R-8R2M
CSHB0540R-8R2M
CSHB0540R-8R2M CODACA
CSHB0540R.pdf
Виробник: CODACA
Description: SMD MOLDING POWER CHOKE
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.228" L x 0.205" W (5.80mm x 5.20mm)
Type: Molded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 68.5mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 5A
Material - Core: Alloy Powder
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.157" (4.00mm)
Inductance: 8.2 µH
Current Rating (Amps): 4.5 A
на замовлення 50 шт:
Написати відгук
Description: SMD MOLDING POWER CHOKE, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.228" L x 0.205" W (5.80mm x 5.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 68.5mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 5A, Material - Core: Alloy Powder, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.157" (4.00mm), Inductance: 8.2 µH, Current Rating (Amps): 4.5 A.
Інші пропозиції CSHB0540R-8R2M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CSHB0540R-8R2M CSHB0540R-8R2M Виробник : CODACA CSHB0540R.pdf Description: SMD MOLDING POWER CHOKE
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Type: Molded
Material - Core: Alloy Powder
Inductance: 8.2 µH
Current Rating (Amps): 4.5 A