Продукція > CODACA > CSM2214-120M
CSM2214-120M
CSM2214-120M CODACA
CSM2214.pdf
Виробник: CODACA
Description: FIXED IND 12UH 23.5A 4.32MOHM
Tolerance: ±20%
Features: Low Loss, Soft Saturation
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 3-SMD
Size / Dimension: 0.878" L x 0.846" W (22.30mm x 21.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 4.32mOhm Max
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 23.2A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.571" (14.50mm)
Inductance: 12 µH
Current Rating (Amps): 23.5 A
на замовлення 47 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 12UH 23.5A 4.32MOHM, Tolerance: ±20%, Features: Low Loss, Soft Saturation, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 3-SMD, Size / Dimension: 0.878" L x 0.846" W (22.30mm x 21.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 4.32mOhm Max, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 23.2A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.571" (14.50mm), Inductance: 12 µH, Current Rating (Amps): 23.5 A.
Інші пропозиції CSM2214-120M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CSM2214-120M CSM2214-120M Виробник : CODACA CSM2214.pdf Description: FIXED IND 12UH 23.5A 4.32MOHM
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 3-SMD
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Wirewound
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Ferrite
Inductance: 12 µH
Current Rating (Amps): 23.5 A