Продукція > CODACA > CSM2214-3R3M
CSM2214-3R3M
CSM2214-3R3M CODACA
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Features: Low Loss, Soft Saturation
Package / Case: 3-SMD
Size / Dimension: 0.878" L x 0.846" W (22.30mm x 21.50mm)
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 1.87mOhm Max
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 52A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.571" (14.50mm)
Part Status: Active
Inductance: 3.3 µH
Current Rating (Amps): 36.5 A
на замовлення 118 шт:
Написати відгук
Description: SMD HIGH CURRENT POWER INDUCTOR, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: Low Loss, Soft Saturation, Package / Case: 3-SMD, Size / Dimension: 0.878" L x 0.846" W (22.30mm x 21.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 1.87mOhm Max, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 52A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.571" (14.50mm), Part Status: Active, Inductance: 3.3 µH, Current Rating (Amps): 36.5 A.
Інші пропозиції CSM2214-3R3M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CSM2214-3R3M CSM2214-3R3M Виробник : CODACA CSM2214.pdf Description: SMD HIGH CURRENT POWER INDUCTOR
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: 3-SMD
Type: Wirewound
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 3.3 µH
Current Rating (Amps): 36.5 A