Продукція > CODACA > CSM2214-470M
CSM2214-470M
CSM2214-470M CODACA
Tolerance: ±20%
Features: Low Loss, Soft Saturation
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.878" L x 0.846" W (22.30mm x 21.50mm)
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 12.6mOhm Max
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 10A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Supplier Device Package: 3-SMD
Height - Seated (Max): 0.571" (14.50mm)
Inductance: 47 µH
Current Rating (Amps): 12.8 A
на замовлення 120 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 120
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SMD HIGH CURRENT POWER INDUCTOR, Tolerance: ±20%, Features: Low Loss, Soft Saturation, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.878" L x 0.846" W (22.30mm x 21.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 12.6mOhm Max, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 10A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Supplier Device Package: 3-SMD, Height - Seated (Max): 0.571" (14.50mm), Inductance: 47 µH, Current Rating (Amps): 12.8 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CSM2214-470M CSM2214-470M Виробник : CODACA CSM2214.pdf Description: SMD HIGH CURRENT POWER INDUCTOR
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Type: Wirewound
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Ferrite
Supplier Device Package: 3-SMD
Inductance: 47 µH
Current Rating (Amps): 12.8 A