Продукція > CODACA > CSM2214-6R8M
CSM2214-6R8M
CSM2214-6R8M CODACA
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.878" L x 0.846" W (22.30mm x 21.50mm)
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 1.87mOhm Max
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 27A
Material - Core: Alloy Powder
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Supplier Device Package: 3-SMD
Height - Seated (Max): 0.571" (14.50mm)
Inductance: 6.8 µH
Current Rating (Amps): 36.5 A
на замовлення 101 шт:
Написати відгук
Description: SMD HIGH CURRENT POWER INDUCTOR, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.878" L x 0.846" W (22.30mm x 21.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 1.87mOhm Max, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 27A, Material - Core: Alloy Powder, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Supplier Device Package: 3-SMD, Height - Seated (Max): 0.571" (14.50mm), Inductance: 6.8 µH, Current Rating (Amps): 36.5 A.
Інші пропозиції CSM2214-6R8M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CSM2214-6R8M CSM2214-6R8M Виробник : CODACA CSM2214.pdf Description: SMD HIGH CURRENT POWER INDUCTOR
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Type: Wirewound
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Alloy Powder
Supplier Device Package: 3-SMD
Inductance: 6.8 µH
Current Rating (Amps): 36.5 A