CSNV500M-325
CSNV500M-325 Honeywell / MICRO SWITCH
honeywell_01-30-2024_sps-sst-csnv500-current-sensor-datasheet-en.pdf
Виробник: Honeywell / MICRO SWITCH
Current Sensors – Industrial 500A,T/H,MCU2,250K,3C5 CAN ID
на замовлення 17 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CSNV500 SERIES HALL-BASED CLOSED, Packaging: Box, Package / Case: Module, Single Pass Through, Polarization: Bidirectional, Mounting Type: Chassis Mount, Output: CAN Bus, Accuracy: ±0.5%, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Supply: 7V ~ 18V, Sensor Type: Hall Effect, Closed Loop, Linearity: ±0.1%, For Measuring: AC/DC, Current - Supply (Max): 250mA, Current - Sensing: 500A, Number of Channels: 1.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Box
Package / Case: Module, Single Pass Through
Polarization: Bidirectional
Mounting Type: Chassis Mount
Output: CAN Bus
Accuracy: ±0.5%
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 7V ~ 18V
Sensor Type: Hall Effect, Closed Loop
Linearity: ±0.1%
For Measuring: AC/DC
Current - Supply (Max): 250mA
Current - Sensing: 500A