CSNV500N-154
CSNV500N-154 Honeywell / MICRO SWITCH
honeywell_01-30-2024_sps-sst-csnv500-current-sensor-datasheet-en.pdf
Виробник: Honeywell / MICRO SWITCH
Current Sensors – Industrial 500A,T/H METL BUSHG,MCU1,500K
на замовлення 27 шт:
Написати відгук
Description: CSNV500 SERIES HALL-BASED CLOSED, Packaging: Box, Package / Case: Module, Polarization: Unidirectional, Mounting Type: Through Hole, Output: Current, Frequency: DC ~ 200kHz, Accuracy: ±0.24%, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Supply: 4.75V ~ 5.25V, Response Time: 200ns, Sensor Type: Magnetoresistive, Open Loop, Linearity: ±0.1%, For Measuring: AC/DC, Current - Supply (Max): 12mA, Current - Sensing: 25A, Number of Channels: 3.
Packaging: Box
Package / Case: Module
Polarization: Unidirectional
Mounting Type: Through Hole
Output: Current
Frequency: DC ~ 200kHz
Accuracy: ±0.24%
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 4.75V ~ 5.25V
Response Time: 200ns
Sensor Type: Magnetoresistive, Open Loop
Linearity: ±0.1%
For Measuring: AC/DC
Current - Supply (Max): 12mA
Current - Sensing: 25A