Продукція > HONEYWELL > CSNV700N-456
CSNV700N-456
CSNV700N-456 Honeywell
honeywell_11-15-2024_hss-csnv700-current-dts-ltr-en-0724-v4_006009-4-en.pdf
Виробник: Honeywell
Current Sensors – Industrial FLUX GATE CURRENT SENSOR
на замовлення 25 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CURRENT SENSOR FLUX GATE 700A, Packaging: Box, Package / Case: Module, Single Pass Through, Polarization: Bidirectional, Mounting Type: Chassis Mount, Output: CAN Bus, Frequency: DC, 5Hz ~ 2kHz, Accuracy: ±0.5%, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Supply: 8V ~ 32V, Sensor Type: Flux Gate, Linearity: ±0.1%, For Measuring: AC/DC, Current - Supply (Max): 110mA, Current - Sensing: 700A, Grade: Automotive, Number of Channels: 1, Qualification: AEC-Q100.
Інші пропозиції CSNV700N-456
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
товару немає в наявності
товару немає в наявності
CSNV700N-456 CSNV700N-456 Виробник : Honeywell Sensing and Productivity Solutions Description: CURRENT SENSOR FLUX GATE 700A
Packaging: Box
Package / Case: Module, Single Pass Through
Polarization: Bidirectional
Mounting Type: Chassis Mount
Output: CAN Bus
Frequency: DC, 5Hz ~ 2kHz
Accuracy: ±0.5%
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 8V ~ 32V
Sensor Type: Flux Gate
Linearity: ±0.1%
For Measuring: AC/DC
Current - Supply (Max): 110mA
Current - Sensing: 700A