CSP-3000-120
CSP-3000-spec.pdf
Код товару: 201885
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Блоки та елементи живлення > AC / DC блоки живлення що вбудовуються
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CSP-3000-120 CSP-3000-120 Виробник : MEAN WELL CSP-3000-spec.pdf Power Supplies - Chassis Mount 3000W 120V 25A
на замовлення 19 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
CSP-3000-120 CSP-3000-120 Виробник : Mean-Well USA, Inc. csp-3000-spec.pdf AC/DC Power Supply Single-OUT 120V 25A 3000W 5-Pin
на замовлення 7 шт:
Кількість Ціна
на замовлення 4 шт:
CSP-3000-120 CSP-3000-120 Виробник : MEAN WELL 2860391.pdf Description: MEAN WELL - CSP-3000-120 - AC/DC-Netzteil mit Gehäuse, ITE, 1 Ausgänge, 3 kW, 120 VDC, 25 A
tariffCode: 85044083
Ausgangsstrom - Ausgang 2: -
rohsCompliant: YES
Ausgangsspannung - Ausgang 4: -
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
AC-Eingangsspannung: 180V AC bis 264V AC
euEccn: NLR
Ausgangsspannung - Ausgang 3: -
Ausgangsstrom - Ausgang 3: -
Stromversorgungsausgang: Einstellbar, fest
Produktpalette: CSP-3000 Series
Ausgangsspannung - Ausgang 1: 120VDC
productTraceability: No
Ausgangsspannung - Ausgang 2: -
Ausgangsstrom - Ausgang 1: 25A
Anwendungen für das Netzteil: ITE
Anzahl der Ausgänge: 1Ausgänge
Ausgangsleistung, max.: 3kW
Ausgangsstrom - Ausgang 4: -
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
на замовлення 13 шт:
товару немає в наявності
CSP-3000-120 CSP-3000-120 Виробник : MEAN WELL CSP-3000-spec.pdf AC/DC, 3000W, Вхід: 180-264VAC/254-370VDC, Вихід: 120V/25А, розміри 278х177.8х63.5 мм, -20...+65 C Група товару: AC-DC-перетворювачі в корпусі/кожусі Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
CSP-3000-120 CSP-3000-120 Виробник : MEAN WELL CSP-3000-spec.pdf AC/DC, 3000W, Вхід: 180-264VAC/254-370VDC, Вихід: 120V/25А, розміри 278х177.8х63.5 мм, -20...+65 C Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
CSP-3000-120 CSP-3000-120 Виробник : MEAN WELL USA Inc. CSP-3000-spec.pdf Description: AC/DC CONVERTER 120V 3000W
Packaging: Box
Power (Watts): 3000W
Features: Adjustable Output, Load Sharing, PFC, Remote On/Off
Size / Dimension: 10.94" L x 7.00" W x 2.50" H (278.0mm x 177.8mm x 63.5mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 180 ~ 264 VAC, 254 ~ 370 VDC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -20°C ~ 65°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CB, CE, CQC, cURus, EAC
Efficiency: 92%
Voltage - Output 1: 120V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
Current - Output 1: 25 A