CSPSBHC4V5LB-TP
CSPSBHC4V5LB-TP MCC (Micro Commercial Components)
CSPSBHC4V5LB(CSP1006-2).pdf
Виробник: MCC (Micro Commercial Components)
Description: TVS DIODE 4.5VWM 10.5V CSP10062
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0402 (1006 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TJ)
Applications: General Purpose
Capacitance @ Frequency: 200pF @ 1MHz
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 100A (8/20µs)
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 4.5V (Max)
Supplier Device Package: CSP1006-2
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 4.8V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 10.5V
Power - Peak Pulse: 900W
Power Line Protection: No
на замовлення 6790 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 13
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TVS DIODE 4.5VWM 10.5V CSP10062, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0402 (1006 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TJ), Applications: General Purpose, Capacitance @ Frequency: 200pF @ 1MHz, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 100A (8/20µs), Voltage - Reverse Standoff (Typ): 4.5V (Max), Supplier Device Package: CSP1006-2, Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 4.8V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 10.5V, Power - Peak Pulse: 900W, Power Line Protection: No.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CSPSBHC4V5LB-TP CSPSBHC4V5LB-TP Виробник : MCC (Micro Commercial Components) CSPSBHC4V5LB(CSP1006-2).pdf Description: TVS DIODE 4.5VWM 10.5V CSP10062
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Applications: General Purpose
Bidirectional Channels: 1
Power - Peak Pulse: 900W