Продукція > CODACA > CSQA3218HP-7R5MC
CSQA3218HP-7R5MC
CSQA3218HP-7R5MC CODACA
Виробник: CODACA
Description: SMD HIGH CURRENT POWER INDUCTOR
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: High Saturation Current, Soft Saturation
Package / Case: 3-SMD
Size / Dimension: 1.248" L x 1.345" W (32.00mm x 34.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
DC Resistance (DCR): 2.65mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 57A
Material - Core: Composite
Supplier Device Package: 3218
Height - Seated (Max): 0.740" (18.80mm)
Inductance: 7.5 µH
Current Rating (Amps): 38 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SMD HIGH CURRENT POWER INDUCTOR, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: High Saturation Current, Soft Saturation, Package / Case: 3-SMD, Size / Dimension: 1.248" L x 1.345" W (32.00mm x 34.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, DC Resistance (DCR): 2.65mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 57A, Material - Core: Composite, Supplier Device Package: 3218, Height - Seated (Max): 0.740" (18.80mm), Inductance: 7.5 µH, Current Rating (Amps): 38 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CSQA3218HP-7R5MC CSQA3218HP-7R5MC Виробник : CODACA Description: SMD HIGH CURRENT POWER INDUCTOR
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: 3-SMD
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Wirewound
Material - Core: Composite
Supplier Device Package: 3218
Inductance: 7.5 µH
Current Rating (Amps): 38 A