CSS150-24
CSS150-24 TDK-Lambda
css150_e.pdf
Виробник: TDK-Lambda
Description: AC/DC CONVERTER 24V 100W
Power (Watts): 100W (150W Forced Air)
Features: DC Input Capable, Remote On/Off, Universal Input
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 5.00" L x 3.00" W x 1.30" H (127.0mm x 76.2mm x 33.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC
Type: Open Frame
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: Medical
Approval Agency: CE
Efficiency: 89%
Voltage - Output 1: 24V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 4 kV
Current - Output 1: 4.2 A
на замовлення 72 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 24V 100W, Power (Watts): 100W (150W Forced Air), Features: DC Input Capable, Remote On/Off, Universal Input, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 5.00" L x 3.00" W x 1.30" H (127.0mm x 76.2mm x 33.0mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, Type: Open Frame, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (With Derating), Applications: Medical, Approval Agency: CE, Efficiency: 89%, Voltage - Output 1: 24V, Part Status: Active, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 4 kV, Current - Output 1: 4.2 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CSS150-24 CSS150-24 Виробник : TDK-Lambda 130595682800188485_css15020150w20ac-dc20medical20power20supplies..pdf AC/DC Power Supply Single-OUT 24V 4.2A 100W Medical 10-Pin
на замовлення 8 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
на замовлення 8 шт:
CSS150-24 CSS150-24 Виробник : TDK-LAMBDA css150_e.pdf Description: TDK-LAMBDA - CSS150-24 - POWER SUPPLY, AC-DC, MEDICAL, 24V, 4.2A
tariffCode: 85044083
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
isCanonical: Y
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
directShipCharge: 25
usEccn: EAR99
на замовлення 4 шт:
CSS150-24 Виробник : TDK css150_e.pdf AC/DC Power Supply Single-OUT 24V 4.2A 100W Medical 10-Pin
на замовлення 29 шт:
Мінімальне замовлення: 2
товару немає в наявності
CSS150-24 CSS150-24 Виробник : TDK-Lambda css150_e.pdf Power Supplies - Chassis Mount 150W 24V 6.3A Medical 115-230VAC