CSTCC2M12G56-R0
CSTCC2M12G56-R0 Murata Electronics
p16e.ashx
Виробник: Murata Electronics
Description: CER RESONATOR SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Resonators 2.120MHz 5% 80Ohm 47pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CSTCC2M12G56-R0 CSTCC2M12G56-R0 Виробник : Murata Electronics p16e-522700.pdf Resonators 2.120MHz 5% 80Ohm 47pF