CSTCC2M40G56A-R0
CSTCC2M40G56A-R0 Murata Electronics
p16e.ashx
Виробник: Murata Electronics
Description: CER RESONATOR SMD
Написати відгук
Resonators 2.400MHz 5% 80Ohm 47pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CSTCC2M40G56A-R0 CSTCC2M40G56A-R0 Виробник : Murata Electronics p16e-522700.pdf Resonators 2.400MHz 5% 80Ohm 47pF