CSTCC2M45G53-R0
CSTCC2M45G53-R0 Murata Electronics
p16e-522700.pdf
Виробник: Murata Electronics
Resonators 2.450MHZ .5% CHIP RESON MS5
на замовлення 2155 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CERAMIC RES 2.4500MHZ 15PF SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Features: Built in Capacitor, Package / Case: 3-SMD, Non-Standard, Size / Dimension: 0.283" L x 0.118" W (7.20mm x 3.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Ceramic, Operating Temperature: -20°C ~ 80°C, Frequency Stability: ±0.3%, Frequency Tolerance: ±0.5%, Capacitance: 15 pF, Frequency: 2.45 MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CSTCC2M45G53-R0 CSTCC2M45G53-R0 Виробник : Murata Electronics Ceramic%20Resonator%20%28CERALOCK%29%20Application%20Manual.pdf Description: CERAMIC RES 2.4500MHZ 15PF SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Features: Built in Capacitor
Package / Case: 3-SMD, Non-Standard
Size / Dimension: 0.283" L x 0.118" W (7.20mm x 3.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Ceramic
Operating Temperature: -20°C ~ 80°C
Frequency Stability: ±0.3%
Frequency Tolerance: ±0.5%
Capacitance: 15 pF
Frequency: 2.45 MHz