CSTCC2M46G56-R0
CSTCC2M46G56-R0 Murata Electronics
Ceramic%20Resonator%20%28CERALOCK%29%20Application%20Manual.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CER RESONATOR SMD
Packaging: Bulk
Package / Case: 3-SMD, Non-Standard
Size / Dimension: 0.283" L x 0.118" W (7.20mm x 3.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Height: 0.061" (1.55mm)
Написати відгук
Description: CER RESONATOR SMD, Packaging: Bulk, Package / Case: 3-SMD, Non-Standard, Size / Dimension: 0.283" L x 0.118" W (7.20mm x 3.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Height: 0.061" (1.55mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CSTCC2M46G56-R0 CSTCC2M46G56-R0 Виробник : Murata Electronics p16e-522700.pdf Resonators 2.46MHz 5% 47pF