CSTCC3M30G53-R0
CSTCC3M30G53-R0 Murata Electronics
Ceramic%20Resonator%20%28CERALOCK%29%20Application%20Manual.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CERAMIC RES 3.3000MHZ 15PF SMD
Features: Built in Capacitor
Packaging: Bulk
Package / Case: 3-SMD, Non-Standard
Size / Dimension: 0.283" L x 0.118" W (7.20mm x 3.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Ceramic
Operating Temperature: -20°C ~ 80°C
Height: 0.061" (1.55mm)
Frequency Tolerance: ±0.5%
Capacitance: 15 pF
Frequency: 3.3 MHz
Написати відгук
Description: CERAMIC RES 3.3000MHZ 15PF SMD, Features: Built in Capacitor, Packaging: Bulk, Package / Case: 3-SMD, Non-Standard, Size / Dimension: 0.283" L x 0.118" W (7.20mm x 3.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Ceramic, Operating Temperature: -20°C ~ 80°C, Height: 0.061" (1.55mm), Frequency Tolerance: ±0.5%, Capacitance: 15 pF, Frequency: 3.3 MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CSTCC3M30G53-R0 CSTCC3M30G53-R0 Виробник : Murata Electronics p16e-522700.pdf Resonators 3.3MHz 5% 15pF