CSTCC3M58G56-R0
CSTCC3M58G56-R0 Murata Electronics
p16e-522700.pdf
Виробник: Murata Electronics
Resonators 3.58MHz 5% 47pF
на замовлення 249 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CERAMIC RES 3.5800MHZ 47PF SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Features: Built in Capacitor, Package / Case: 3-SMD, Non-Standard, Size / Dimension: 0.283" L x 0.118" W (7.20mm x 3.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Ceramic, Operating Temperature: -20°C ~ 80°C, Height: 0.061" (1.55mm), Frequency Tolerance: ±0.5%, Capacitance: 47 pF, Impedance: 50 Ohms, Frequency: 3.58 MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CSTCC3M58G56-R0 CSTCC3M58G56-R0 Виробник : Murata Electronics Ceramic%20Resonator%20%28CERALOCK%29%20Application%20Manual.pdf Description: CERAMIC RES 3.5800MHZ 47PF SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Features: Built in Capacitor
Package / Case: 3-SMD, Non-Standard
Size / Dimension: 0.283" L x 0.118" W (7.20mm x 3.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Ceramic
Operating Temperature: -20°C ~ 80°C
Height: 0.061" (1.55mm)
Frequency Tolerance: ±0.5%
Capacitance: 47 pF
Impedance: 50 Ohms
Frequency: 3.58 MHz