CSTCC3M69G53-R0
CSTCC3M69G53-R0 Murata Electronics
p16e-522700.pdf
Виробник: Murata Electronics
Resonators 3.69MHz 5% 15pF
на замовлення 335 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CER RESONATOR SMD, Packaging: Bulk, Package / Case: 3-SMD, Non-Standard, Size / Dimension: 0.283" L x 0.118" W (7.20mm x 3.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Height: 0.061" (1.55mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Bulk
Package / Case: 3-SMD, Non-Standard
Size / Dimension: 0.283" L x 0.118" W (7.20mm x 3.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Height: 0.061" (1.55mm)