Продукція > MURATA > CSTCC3M84G53-R0
CSTCC3M84G53-R0 Murata
CST_Ceralock_Murata.pdf
Виробник: Murata
кількість в упаковці: 100 шт
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CERAMIC RES 3.8400MHZ 15PF SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Features: Built in Capacitor, Package / Case: 3-SMD, Non-Standard, Size / Dimension: 0.283" L x 0.118" W (7.20mm x 3.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Ceramic, Operating Temperature: -20°C ~ 80°C, Frequency Stability: ±0.3%, Frequency Tolerance: ±0.5%, Capacitance: 15 pF, Frequency: 3.84 MHz.
Інші пропозиції CSTCC3M84G53-R0
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CSTCC3M84G53-R0 CSTCC3M84G53-R0 Виробник : Murata Electronics Description: CERAMIC RES 3.8400MHZ 15PF SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Features: Built in Capacitor
Package / Case: 3-SMD, Non-Standard
Size / Dimension: 0.283" L x 0.118" W (7.20mm x 3.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Ceramic
Operating Temperature: -20°C ~ 80°C
Frequency Stability: ±0.3%
Frequency Tolerance: ±0.5%
Capacitance: 15 pF
Frequency: 3.84 MHz
товару немає в наявності
CSTCC3M84G53-R0 CSTCC3M84G53-R0 Виробник : Murata Electronics p16e-522700.pdf Resonators 3.84MHz 5% 15pF