Продукція > CODACA > CSUS1208-6R8M
CSUS1208-6R8M
CSUS1208-6R8M CODACA
CSUS1208.pdf
Виробник: CODACA
Description: SMD POWER INDUCTOR
Tolerance: ±20%
Features: Small Volume, Low DCR, Magnetic Shielded Structure
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 4-SMD
Size / Dimension: 0.480" L x 0.480" W (12.20mm x 12.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 165°C
DC Resistance (DCR): 9.9mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 11.1A
Material - Core: Composite
Supplier Device Package: 1208
Height - Seated (Max): 0.327" (8.30mm)
Inductance: 6.8 µH
Current Rating (Amps): 9.1 A
на замовлення 200 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SMD POWER INDUCTOR, Tolerance: ±20%, Features: Small Volume, Low DCR, Magnetic Shielded Structure, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, Size / Dimension: 0.480" L x 0.480" W (12.20mm x 12.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 165°C, DC Resistance (DCR): 9.9mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 11.1A, Material - Core: Composite, Supplier Device Package: 1208, Height - Seated (Max): 0.327" (8.30mm), Inductance: 6.8 µH, Current Rating (Amps): 9.1 A.
Інші пропозиції CSUS1208-6R8M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CSUS1208-6R8M CSUS1208-6R8M Виробник : CODACA CSUS1208.pdf Description: SMD POWER INDUCTOR
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Wirewound
Material - Core: Composite
Supplier Device Package: 1208
Inductance: 6.8 µH
Current Rating (Amps): 9.1 A