Продукція > CODACA > CSUS1508-6R8M
CSUS1508-6R8M
CSUS1508-6R8M CODACA
CSUS1508.pdf
Виробник: CODACA
Description: FIXED IND 6.8UH 10.9A 8.2 MOHM
Tolerance: ±20%
Package / Case: 4-SMD
Size / Dimension: 0.591" L x 0.591" W (15.00mm x 15.00mm)
Type: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 165°C
DC Resistance (DCR): 8.2mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 14.3A
Material - Core: Composite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Supplier Device Package: 1508
Height - Seated (Max): 0.327" (8.30mm)
Inductance: 6.8 µH
Current Rating (Amps): 10.9 A
на замовлення 250 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 250
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 6.8UH 10.9A 8.2 MOHM, Tolerance: ±20%, Features: Small Volume, Low DCR, Magnetic Shielded Structure, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, Size / Dimension: 0.591" L x 0.591" W (15.00mm x 15.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 165°C, DC Resistance (DCR): 8.2mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 14.3A, Material - Core: Composite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Supplier Device Package: 1508, Height - Seated (Max): 0.327" (8.30mm), Inductance: 6.8 µH, Current Rating (Amps): 10.9 A.
Інші пропозиції CSUS1508-6R8M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CSUS1508-6R8M CSUS1508-6R8M Виробник : CODACA CSUS1508.pdf Description: FIXED IND 6.8UH 10.9A 8.2 MOHM
Tolerance: ±20%
Package / Case: 4-SMD
Type: Wirewound
Material - Core: Composite
Supplier Device Package: 1508
Inductance: 6.8 µH
Current Rating (Amps): 10.9 A