Продукція > CODACA > CSUS1514-820M
CSUS1514-820M
CSUS1514-820M CODACA
CSUS1514.pdf
Виробник: CODACA
Description: SMD POWER INDUCTOR
Tolerance: ±20%
Package / Case: 4-SMD
Size / Dimension: 0.591" L x 0.591" W (15.00mm x 15.00mm)
Type: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 165°C
DC Resistance (DCR): 39.4mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 4A
Material - Core: Composite
Supplier Device Package: 1514
Height - Seated (Max): 0.559" (14.20mm)
Inductance: 82 µH
Current Rating (Amps): 5.1 A
на замовлення 146 шт:
Написати відгук
Description: SMD POWER INDUCTOR, Tolerance: ±20%, Features: Small Volume, Low DCR, Magnetic Shielded Structure, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, Size / Dimension: 0.591" L x 0.591" W (15.00mm x 15.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 165°C, DC Resistance (DCR): 39.4mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 4A, Material - Core: Composite, Supplier Device Package: 1514, Height - Seated (Max): 0.559" (14.20mm), Inductance: 82 µH, Current Rating (Amps): 5.1 A.
Інші пропозиції CSUS1514-820M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CSUS1514-820M CSUS1514-820M Виробник : CODACA CSUS1514.pdf Description: SMD POWER INDUCTOR
Tolerance: ±20%
Package / Case: 4-SMD
Type: Wirewound
Material - Core: Composite
Supplier Device Package: 1514
Inductance: 82 µH
Current Rating (Amps): 5.1 A