CT94EW100
CT94EW100 Copal Electronics Inc.
ct-94.pdf
Виробник: Copal Electronics Inc.
Description: TRIMMER 10 OHM 0.5W TH
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: 3/8 inch multiturn THT trimmers, Description: Potentiometer: mounting; multiturn; 100Ω; 500mW; THT; ±10%; linear, Type of potentiometer: mounting, Kind of potentiometer: multiturn, Resistance: 100Ω, Power: 0.5W, Mounting: THT, Tolerance: ±10%, Characteristics: linear, Track material: cermet, Temperature coefficient: 250ppm/°C, Number of electrical turns: 18, Operating temperature: -55...130°C, Dimensions: 9.6x4.8x11mm.
Інші пропозиції CT94EW100
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CT-94EW-100 Виробник : NIDEC ct-94.pdf Category: 3/8 inch multiturn THT trimmers
Description: Potentiometer: mounting; multiturn; 100Ω; 500mW; THT; ±10%; linear
Type of potentiometer: mounting
Kind of potentiometer: multiturn
Resistance: 100Ω
Power: 0.5W
Mounting: THT
Tolerance: ±10%
Characteristics: linear
Track material: cermet
Temperature coefficient: 250ppm/°C
Number of electrical turns: 18
Operating temperature: -55...130°C
Dimensions: 9.6x4.8x11mm