CT0201LSF-28NJ
CT0201LSF-28NJ Central Technologies
Tolerance: ±5%
Type: Wirewound
Operating Temperature: -25°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 200mOhm
Frequency - Self Resonant: 2.4GHz
Part Status: Active
Inductance: 28 nH
на замовлення 20 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SMD FER CORE WIRE-WOUND INDUCTOR, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Mounting Type: Surface Mount, Type: Wirewound, Operating Temperature: -25°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 200mOhm, Frequency - Self Resonant: 2.4GHz, Part Status: Active, Inductance: 28 nH.