CT0402CSF-27NG
CT0402CSF-27NG Central Technologies
Tolerance: ±2%
Type: Multilayer
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 360mOhm
Frequency - Self Resonant: 2.5GHz
Part Status: Active
Inductance: 27 nH
на замовлення 665 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 11
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SMD CER CORE WIRE-WOUND INDUCTOR, Tolerance: ±2%, Packaging: Tape & Reel (TR), Mounting Type: Surface Mount, Type: Multilayer, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 360mOhm, Frequency - Self Resonant: 2.5GHz, Part Status: Active, Inductance: 27 nH.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CT0402CSF-27NG Виробник : Central Technologies ct0402csf.pdf Inductor RF Wirewound 0.027uH 2% 250MHz 24Q-Factor Ceramic 0.4A 0.3Ohm DCR 0402 T/R