CT0402CSF-56NG
CT0402CSF-56NG Central Technologies
ct0402csf.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: SMD CER CORE WIRE-WOUND INDUCTOR
Tolerance: ±2%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Multilayer
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 770mOhm
Frequency - Self Resonant: 1.9GHz
Part Status: Active
Inductance: 56 nH
на замовлення 290 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 11
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SMD CER CORE WIRE-WOUND INDUCTOR, Tolerance: ±2%, Packaging: Tape & Reel (TR), Mounting Type: Surface Mount, Type: Multilayer, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 770mOhm, Frequency - Self Resonant: 1.9GHz, Part Status: Active, Inductance: 56 nH.