CT0402CSF-82NJ
CT0402CSF-82NJ Central Technologies
Tolerance: ±5%
Type: Multilayer
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 1.33Ohm
Frequency - Self Resonant: 1.7GHz
Part Status: Active
Inductance: 82 nH
на замовлення 335 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 11
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SMD CER CORE WIRE-WOUND INDUCTOR, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Mounting Type: Surface Mount, Type: Multilayer, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 1.33Ohm, Frequency - Self Resonant: 1.7GHz, Part Status: Active, Inductance: 82 nH.