CT0402QWF-10NG
CT0402QWF-10NG Central Technologies
ct0402qwf.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: SMD CER CORE WIRE-WOUND INDUCTOR
Tolerance: ±2%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 170mOhm
Frequency - Self Resonant: 5.5GHz
Part Status: Active
Inductance: 10 nH
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SMD CER CORE WIRE-WOUND INDUCTOR, Tolerance: ±2%, Packaging: Tape & Reel (TR), Mounting Type: Surface Mount, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 170mOhm, Frequency - Self Resonant: 5.5GHz, Part Status: Active, Inductance: 10 nH.