CT0603LSF-561J
CT0603LSF-561J Central Technologies
ct0603lsf.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: SMD FER CORE WIRE-WOUND INDUCTOR
Tolerance: ±5%
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 440mOhm
Frequency - Self Resonant: 600MHz
Part Status: Active
Inductance: 560 nH
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SMD FER CORE WIRE-WOUND INDUCTOR, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Mounting Type: Surface Mount, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 440mOhm, Frequency - Self Resonant: 600MHz, Part Status: Active, Inductance: 560 nH.