CT0805CSF-561G
CT0805CSF-561G Central Technologies
ct0805csf.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: SMD CER CORE WIRE-WOUND INDUCTOR
Tolerance: ±2%
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 1.9Ohm
Frequency - Self Resonant: 340MHz
Part Status: Active
Inductance: 560 nH
на замовлення 24922 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SMD CER CORE WIRE-WOUND INDUCTOR, Tolerance: ±2%, Packaging: Tape & Reel (TR), Mounting Type: Surface Mount, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 1.9Ohm, Frequency - Self Resonant: 340MHz, Part Status: Active, Inductance: 560 nH.