CT0805CSF-680G
CT0805CSF-680G Central Technologies
ct0805csf.pdf
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±2%
Mounting Type: Surface Mount
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 380mOhm
Frequency - Self Resonant: 1.45GHz
Part Status: Active
Inductance: 68 nH
на замовлення 2290 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SMD CER CORE WIRE-WOUND INDUCTOR, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±2%, Mounting Type: Surface Mount, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 380mOhm, Frequency - Self Resonant: 1.45GHz, Part Status: Active, Inductance: 68 nH.