CT0805FSF-152J
CT0805FSF-152J Central Technologies
ct0805fsf.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: SMD FER CORE WIRE-WOUND INDUCTOR
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 1.05Ohm
Frequency - Self Resonant: 250MHz
Part Status: Active
Inductance: 1.5 µH
на замовлення 50 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SMD FER CORE WIRE-WOUND INDUCTOR, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Mounting Type: Surface Mount, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 1.05Ohm, Frequency - Self Resonant: 250MHz, Part Status: Active, Inductance: 1.5 µH.