CT0805LSF-182J
CT0805LSF-182J Central Technologies
ct0805lsf.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: SMD FER CORE WIRE-WOUND INDUCTOR
Tolerance: ±5%
Type: Wirewound
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 1Ohm
Frequency - Self Resonant: 7.9MHz
Inductance: 1.8 µH
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SMD FER CORE WIRE-WOUND INDUCTOR, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Mounting Type: Surface Mount, Type: Wirewound, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 1Ohm, Frequency - Self Resonant: 7.9MHz, Inductance: 1.8 µH.