CT0805LSF-273J
CT0805LSF-273J Central Technologies
Tolerance: ±5%
Type: Wirewound
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 7.8Ohm
Frequency - Self Resonant: 2.5MHz
Part Status: Active
Inductance: 27 µH
на замовлення 13 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SMD FER CORE WIRE-WOUND INDUCTOR, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Mounting Type: Surface Mount, Type: Wirewound, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 7.8Ohm, Frequency - Self Resonant: 2.5MHz, Part Status: Active, Inductance: 27 µH.